Angels of Fire

Forum sojuszu Angels of Fire (uni Quantum)


#1 2012-12-07 23:08:51

Bobs

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 29
Punktów :   

Samsung galaxy tab 2 10.1 vs ipad 3

Może posiada ktooś jeden z tych tabletów lub podzieli się jakimis spostrzeżeniami, bo kompletnie nie wiem którego wybrać...
Który lepszy?

Offline

 

#2 2012-12-08 17:21:30

Morfeusz435

Sojusznik

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: Samsung galaxy tab 2 10.1 vs ipad 3

Wiesz na mój gust lepszy jest chyba iPad 3 ale to też zależy od cb Galaxy ma Androida 4.0 a ipad iSO więc to zależy od cb co ci bardziej podchodzi. Co do wielkości ipad jest troszkę większy ale to jest nie duża róznica. Nie wiem w sumie nie jestem wybitnum znawcą ale ja bym brał iPada bo samo to ze masz jabłko to jest lans bo są cholernie drogie ;p

Offline

 

#3 2012-12-08 22:53:04

 Shenandoath

Władca Imperium Ardeńskiego

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-12-03
Posty: 48
Punktów :   

Re: Samsung galaxy tab 2 10.1 vs ipad 3

Ipad 3 został wycofany. Nowy wszedł. Jeszcze szybszy i w cenie iPada 3.
Fragmencik pozwole sobie przytoczyć
,,Na konferencji Apple pokazano nową wersję 10 calowego iPada co było dużym zaskoczeniem, bo przecież nowy iPad miał premierę niespełna pół roku temu. (...) Procesor AX6 i wbudowana karta graficzna są ponad dwukrotnie wydajenijsze od poprzednika. Ma też 1GB RAM-u. Reszta, czyli ekran Retina (2048 x 1536) czy cena pozostała niezmieniona"

Powiem ci tak, sam mam iPhone 5 i iPada, tę wersję co teraz wycofują (czyli iPad 3) i po prostu sprzęt zajebisty. (Aplikacja na ogame śmiga nieziemsko ).
Jeśli ten nowy jest jeszcze szybszy to polecam
No i Retina to jest to czym Apple miażdży konkurencję. Żadna firma, nie jest w stanie nawiązać konkurencji z wyświetlaczem od Apple.
O obudowie iPada a Szajzungu już nie będę nic mówić.

Co do cen, jak masz kase tak odrazu to bierz bez wachania, ja odkładałem na iPada a iPhone'a (jesli cie interesuje) mozna mieć nawet tanio na umowę z operatorem.

A od Androida trzymaj się z daleka. Czy to Android 1.6 czy 4.0 rdzeń jest ten sam, czyli pisany kilka late temu na telefony z klawiaturami. Pochodzi on z tzw Starej Generacji, do której należy też Symbian. Windows Phone, iOS i nowy, wychodzący BlackBerry 10 po prostu go miażdżą.

Pozdrawiam


____________________________________________________________________________________
,,W sprawowania władzy niezbędny jest strach i terror"
Dowódca Ardeńskich Służb Bezpieczeństwa - Duce Utapau

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cheatyanglive.pun.pl www.falenearth.pun.pl www.goldwwe.pun.pl www.adm.pun.pl www.bakowyt2.pun.pl